Lyon na remis ze Strasbourgiem

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

W jednym z niedzielnych spotkań 25. kolejki Ligue 1, Olympique Lyon zremisował 1:1 u siebie ze Strasbourgiem.

Niedzielne spotkanie ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy w 21. minucie wyszli na prowadzenie. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Maxwella Corneta z lewej strony boiska, do futbolówki w polu karnym dopadł Bertrand Traore i uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi.

Strasbourgowi udało się jednak doprowadzić do wyrównania trzy minuty przed przerwą. Po świetnym prostopadłym podaniu Abdula Warisa, sytuację sam na sam z bramkarzem rywali wykorzystał Kevin Zohi.

W drugie połowie inicjatywa należała do Lyonu, który jednak nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali. Ostatecznie wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Olympique Lyon – RC Strasbourg 1:1 (1:1)

1:0 Traore 21′