St. Etienne na remis z Bordeaux

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze St. Etienne zremisowali u siebie z Bordeaux 1:1. Dla gości trafił Maja, a kilkadziesiąt sekund potem wyrównał Bouanga.

Oba kluby przed tym spotkaniem grały zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gospodarze nie zanotowali zwycięstwa w lidze od 25 stycznia tego roku. Natomiast goście czekają na kolejny triumf od dokładnie jednego miesiąca.

Do przerwy nie zobaczyliśmy ani jednego trafienia. Więcej z gry mieli gospodarze, aczkolwiek nie udało im się przechylić szali na swoją korzyść.

Premierowy gol w tym spotkaniu padł w 65. minucie. Zdobył go Maja. Gospodarze musieli zatem odrabiać straty.

Udało im się to jednak bardzo szybko. Już trzy minuty potem do wyrównania doprowadził bowiem Bouanga.

W 75. minucie czerwoną kartką został ukarany Camara i od tego momentu Zieloni musieli sobie radzić w dziesięciu.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już jednak żadne bramki i mecz zakończył się remisem 1:1.

St. Etienne – Bordeaux 1:1 (0:0)