Skromna wygrana PSG

Edinson Cavani

Gracze PSG wygrali z Bordeaux 1:0. Jedynego gola zdobył Cavani.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gospodarzy mogli objąć prowadzenie już w 21. minucie, lecz Cavani Uderzył tylko w obramowanie bramki rywali.

Kilka minut potem bardzo dobrą sytuację miał Choupo-Moting. Tym razem świetnie zachował się golkiper rywali.

W 29. minucie Buffona mógł pokonać Briand, lecz zabrakło mu precyzji i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

Ta sytuacja zmieniła się kilka minut przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy. Wówczas z rzutu karnego nie pomylił się Cavani.

W 60. minucie Kamano mógł doprowadzić do wyrównania, lecz uderzył ponad bramką.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie (chociaż w doliczonym czasie gry dobrą sytuację miał Mbappe) i paryżanie skromnie pokonali Żyrondystów 1:0.

PSG – Bordeaux 1:0 (1:0)

1:0 Cavani 42′ (k.)