Lyon wygrywa z Angers

Memphis Depay

Gracze Lyonu wygrali u siebie z Angers 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Depay i Terrier.

Co działo się w tym spotkaniu? Na pierwsze trafienie w tym meczu czekaliśmy do 14. minuty. Wtedy to bramkarza rywali pokonał Depay.

W 22. minucie ten sam zawodnik próbował podwyższyć prowadzenie gospodarzy. Tym razem jednak zabrakło mu nieco precyzji.

W 30. minucie na uderzenie zdecydował się Pavlović. Dobrze w bramce Les Gones spisał się jednak Lopes.

Gospodarze przed przerwą podwyższyli swoje prowadzenie, ponieważ w 39. minucie gola zdobył także Terrier.

W 48. minucie podopieczni Genesio mogli zdobyć kolejnego gola. Tym razem jednak Butelle obronił uderzenie Tete.

Gospodarze cały czas dążyli do zdobycia następnych trafień. W 58. minucie blisko był Depay, ale finalnie nie udało mu się jednak pokonać bramkarza rywali.

W 79. minucie bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Pavlović. Lopez poradził sobie z jego próbą, a goście mieli po tej akcji tylko rzut rożny.

W 89. minucie pechowo interweniował Tousart i pokonał swojego golkipera.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie. Gracze Lyonu wygrali zatem 2:1.

Lyon – Angers 2:1 (2:0)