PSG bez wygranej z Nice

Neymar

W pierwszym sobotnim spotkaniu 35. kolejki Ligue 1, Paris Saint-Germain zremisowało u siebie 1:1 z OGC Nice. Tym samym mistrzowie Francji odnieśli tylko jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu ligowych meczach.

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli ani jednego gola, ale druga odsłona meczu doskonale rozpoczęła się dla gości z Nicei. Po zagraniu Dante, do piłki z lewej strony pola karnego dopadł Igniatuis Ganago i potężnym uderzeniem pod poprzeczkę zmusił Areolę do kapitulacji.

W 58. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla PSG za faul na Di Marii. Po chwili, do wyrównania z jedenastu metrów doprowadził Neymar.

W końcówce meczu gospodarze mieli doskonała okazję do rozstrzygnięcia losów rywalizacji na swoją stronę, ale tym razem rzutu karnego nie potrafił wykorzystać Cavani, którego uderzenie wybronił bramkarz Nice. Tym samym mecz zakończył się remisem.

Paris Saint-Germain – OGC Nice 1:1 (0:0)

0:1 Ganago 46′
1:1 Neymar (k.) 60′