El. ME: Turcja lepsza od Francji!

Didier Deschamps

Zawodnicy reprezentacji Turcji wygrali u siebie z Francuzami 2:0. Gospodarze mają komplet wiktorii po trzech kolejkach. Francuzi do tej pory zgarnęli sześć oczek.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 30. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Ayhan.

Dziesięć minut potem było już 2:0 dla gospodarzy. Tokoz precyzyjnie zagrał do Undera, a ten pokonał interweniującego Llorisa.

Kilka minut potem główkował Demiral. Było blisko, ale wynik się jednak finalnie nie zmienił.

Sześć minut po zmianie stron Coman zagrał do Griezmanna, ale ten pogubił się w polu karnym rywali.

W 55. minucie szansę mieli natomiast gospodarze. Yilmaz nie wykorzystał jednak do końca błędu Pavarda i uderzył prosto w Llorisa.

Około pół godziny potem Turek miał kolejną sytuację. Nieczysto uderzył jednak w piłkę i bramkarz Francji nie musiał nawet interweniować.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i mistrzowie Świata wracają do siebie bez punktów.

Turcja – Francja 2:0 (2:0)