Neymar znowu daje wygraną PSG

Neymar

Gracze Bordeaux przegrali u siebie z PSG 0:1. Jedyne trafienie dla przyjezdnych zanotował Neymar.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze PSG mieli sytuację bramkową już w 17. minucie. Dobrej okazji nie wykorzystał jednak Gueye.

Zawodnicy gości mogli objąć prowadzenie także w 29. minucie. Neymar został jednak zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza gospodarzy.

Brazylijczyk przypomniał o sobie kilka minut przed zmianą stron. Wtedy to po raz kolejny próbował zaskoczyć Costila. Także bez rezultatu.

W 63. minucie blisko był Mbappe, ale dobrze interweniował bramkarz Bordeuax. Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy zaś do 70. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Neymar.

Kilka minut potem podopieczni Tuchela mogli podwyższyć. Po raz kolejny swojej sytuacji nie wykorzystał jednak Mbappe, a dobrze interweniował Costil.

Więcej bramek już nie padło i paryżanie skromnie triumfowali 1:0.

Bordeaux – PSG 0:1 (0:0)

0:1 Neymar 70′