Wygrane Monaco i Dijon

Kamil Glik

Gracze Monaco wygrali na swoim terenie z Brestem 4:1. W innym meczu tej kolejki triumfowali też zawodnicy Dijon. Po jednym punkcie zdobyli zaś Angers, Amiens, Metz, Toulouse, Nice i Lille.

Na stadionie Angers goście prowadzili 1:0 po bramce Mendozy. W 83. minucie do wyrównania doprowadził Alioui. Remisem zakończył się też mecz pomiędzy Metz i Toulouse. Warto dodać, że goście wyrównali w szóstej minucie doliczonego czasu gry (trafienie Koulourisa).

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali piłkarze Monaco. Dzisiaj zawodnicy tego klubu pokonali Brest 4:1. Cały mecz w szeregach zwycięskiej ekipy rozegrał Glik. Po jednej bramce zdobyli natomiast zawodnicy Nice i Lille. Na trafienie Dolberga odpowiedział – jeszcze przed przerwą – Araujo. W ostatnim meczu lepsi byli zaś zawodnicy Dijon, którzy pokonali Reims 2:1.