Nantes z kompletem

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Zawodnicy St. Etienne – w meczu francuskiej ekstraklasy – przegrali z Nantes 0:2. Bramki dla triumfatorów zdobywali Abeid i Blas.

Co działo się w tej konfrontacji? Piłkarze gości objęli prowadzenie w 23. minucie. Wtedy to z lewej nogi huknął Abeid i otworzył wynik tego niedzielnego meczu.

Kilka minut po zmianie stron piłkarze Nantes podwyższyli. Wówczas Simon sprytnie zagrał do Blasa, a ten uderzeniem z pierwszej piłki zdobył drugiego gola dla przyjezdnych.

Finalnie rezultat tego spotkania już nie uległ zmianie i goście pokonali swoich rywali 2:0.

Dzięki tej wiktorii piłkarze Nantes awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Obecnie mają 32 punkty. Natomiast rywale są na 15. lokacie. Do tej pory zgromadzili 25 oczek.

St. Etienne – Nantes 0:2 (0:1)