REKLAMA
REKLAMA

Smuda: W piątek nie będzie zmiłuj

dodał: pmamczak  |  źródło: Kadra.pl  |  03.06.2012 16:36
- Jestem zadowolony z wyniku i z tego, że nie ma kontuzji - powiedział po wygranym 4:0 spotkaniu towarzyskim z Andorą selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. Poniżej prezentujemy zapis pomeczowej konferencji prasowej.

- Rybus i Lewandowski są są trochę poobijani, ale myślę, że nie są to groźne kontuzje. Piszczek również ma przerysowaną łydkę, ale nie są to urazy, które mogłyby nam przeszkodzić w meczu z Grecją - kontynuował szkoleniowiec polskiego zespołu.

Szkoleniowiec przyznał, że wie już na kogo może liczyć. - Teraz nic mnie nie zaskoczy. Wiem na kogo postawić, wiem kto może temu zespołowi pomóc, a kto nie - mówił Smuda.

Nie chciał jednak potwierdzić, że w meczu z Grecją postawi na taką samą jedenastkę, jak w dwóch ostatnich sparingowych spotkaniach. - Mam prawo jeszcze coś zmienić. Poczekajmy do piątku. Mamy jeszcze parę treningów. Różnie to bywa. Na treningach jest konkurencja i czasami twarda gra. Wtedy też może się coś przydarzyć - stwierdził trener biało-czerwonych.

- Przed meczem sam powiedziałem, aby uciekać z nogami. Jeżeli ktoś widzi, że przeciwnik idzie na "dzika", to nie ma sensu wkładać tam nóg. Będziemy wkładać je w piątek, wtedy nie będzie zmiłuj - dodał.

z Warszawy - Przemysław Mamczak
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
13.07 13:39