REKLAMA
REKLAMA

Rybus: Czuję już presję Euro

dodał: pmamczak  |  źródło: Kadra.pl  |  03.06.2012 16:42
- Nie jesteśmy drużyną perfekcyjną, ale swoją siłę opieramy na dobrej organizacji i grze zespołowej - ocenił sobotnie spotkanie z Andorą Maciej Rybus, pomocnik Tereka Groznego.

- Trener zapowiedział wcześniej, że będzie kilka zmian w przerwie. Nie jestem więc zły, że zszedłem, tym bardziej, że dostałem trochę po nogach od zawodników z Andory. Nie chciałem ryzykować - powiedział Rybus.

FOTO: Zobacz galerię zdjęć z meczu >>

- Wraz z Obraniakiem i Błaszczykowskim wymieniamy się pozycjami. Już w meczu ze Słowacją robiliśmy takie wymiany. Staramy się te pozycje zmieniać często, by zamieszać trochę u przeciwników. Wydaje mi się, że to dobry pomysł, bo przyklejeni do swoich pozycji bylibyśmy zbyt czytelni - dodał.

- Chcieliśmy wygrać wysoko i udało się. 4:0, mogło być więcej, ale było kilka zmarnowanych akcji, kilka niedokładnych podań.

- Kilka treningów przed nami i głównie pracowali będziemy nad taktyką. Narastającą w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy presję czuję jednak bardzo mocno - zakończył były skrzydłowy warszawskiej Legii.

z Warszawy - Przemysław Mamczak
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco