REKLAMA
REKLAMA

Rennes vs Bastia

dodał: Piotr Wojciechowski  |  źródło: Francja.goal.pl  |  24.08.2012 17:10
Obie ekipy powinny się raczej zamienić miejscami w tabeli, by wyglądała ona realnie. Rzeczywistość jest jednak inna i jutro Rennes postara się odkuć za dotychczasowe porażki, a zaskakująca wynikami Bastia podtrzymać dobrą passę.

Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że mistrz Ligue 2 zajmuje teraz miejsce premiowane grą w eliminacjach do Ligi Mistrzów i jego ambicje sięgają wysoko. Bastia bardzo dobrze rozpoczęła sezon i ma nadzieję przedłużyć dobrą formę. Teraz jednak na drodze stanie przeciwnik ze znacznie wyższej półki, rozdrażniony dotychczasowymi rezultatami. Słabe Sochaux i kolega z zaplecza, Reims, to nie była jeszcze nawet średnia piłkarska półka.

Nie ma jednak powodów do zmartwień na Korsyce, bo wszyscy w formie i wszyscy zdrowi. Napastnicy nowi – Modeste, Ilan – i starzy – Maoulida – już strzelają i rekompensują ewentualne straty z tyłu. W kadrze, która pojedzie do Bretanii nie zabraknie nikogo istotnego dla składu i kibice Niebieskich mogą liczyć na kolejny korzystny rezultat.

W Rennes nastroje są o wiele, wiele gorsze. Minimalne porażki z silnymi co prawda, ale do ogrania rywalami – Lyonem i Bordeaux – nie napawają na razie optymizmem. Podopieczni Frederica Antonettiego będą do tego musieli radzić sobie wciąż bez zawieszonego Jiresa Kembo-Ekoko i kontuzjowanego Onyekachiego Apama.

Bastia to jednak dobry przeciwnik na przełamanie, tym bardziej u siebie. Z 22 wizyt Korsykan w Rennes, tylko 9 zakończyło się ich jakąkolwiek zdobyczą punktową. Gospodarze zrobią jutro wszystko, by jeszcze poprawić tę statystykę, bo punkty są im teraz potrzebne jak powietrze.

25.08., godz. 20:00 Stade Rennais FC - SC Bastia

Typ Francja.goal.pl: 2:1
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Helter_Skelter | 25.08.2012 11:16

Kibicuję gościom mimo tego, że rozsądek podpowiada by raczej postawić na Rennes...1:0, 2:1francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.02 22:54
21.02 20:58