REKLAMA
REKLAMA

Hulk blisko Monaco!

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Radio Monte Carlo  |  22.02.2020 22:22
Kolejna prawdziwa bomba transferowa z udziałem francuskiego klubu w drodze - Monaco wyda gigantyczne pieniądze by zakontraktować napastnika Zenitu Sankt Petersburg, Hulka (fot).

Brazylijczyk według informacji zgromadzonych przez Radio Monte Carlo, przebywa już w Księstwie Monaco i liczy na szybki koniec rozmów między klubami. Monaco ma zapłacić za reprezentanta Brazylii około 60 milionów euro.

Zenit pozyskał 26-letniego napastnika we wrześniu zeszłego roku za 55 milionów euro. Sprowadzenie zawodnika za taką kwotę było zarzewiem konfliktów w szatni rosyjskiego klubu, które miały bezpośredni wpływ na osiągane wyniki.

Monaco pozyskując Hulka fantastycznie odpowiedziałoby na ruchy transferowe paryskich władz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Modell10 | 19.07.2013 16:48

Ja już czekam na pierwszy mecz PSG - Monaco, coś czuje spore emocje ;)

Franek. | 19.07.2013 22:20

to co odwalają PSG i Monaco woła o pomstę do nieba.! 60 mln za gościa który gra średnio w lidze rosyjskiej? To jest niewiarygodne. Nic by mnie to nie obchodziło,ale problem polega na tym,że cały rynek transferowy ucierpi na tych transferach.Za niedługo to za niezłego grajka trzeba będzie płacić po 40 mln no bo coś tam pokazał.
To jest straszne,naprawdę straszne. Przy transferach Monaco i PSG to City jest świetnie zarządzanym klubem który dokonuję rozsądnych zakupów  .

Euz | 20.07.2013 11:28

Powiedzmy sobie szczerze, piłkarze, za których Monaco i PSG płacą takie pieniądze są w znakomitej większości tyle właśnie warci. Jeśli już ktoś przepłaca za transfery i niszczy rynek to kiedyś byli to Włosi, Anglicy, którzy mają swój własny system wyceniania piłkarzy wzięty z kosmosu, oraz Barcelona i Real, którzy za byle no-name albo średniej klasy piłkarza potrafili rzucić niebotyczne sumy.

Robben10 | 20.07.2013 14:00

dobrze dobrze niech kupują ... później bedą jak City 0 zgrania kłótnie przepychanki ... dajmy na to ze wejdą do LM lub LE i bedą odpadać juz na początku a o wyjsciu z grupy to mogą zapomnąć ... ja tam bym Hulka widział w np Chelsea albo Arsenalu

kuba_psg | 20.07.2013 15:02

"dajmy na to ze wejdą do LM lub LE i bedą odpadać juz na początku a o wyjsciu z grupy to mogą zapomnąć"

Użytkownicy tej strony powinni założyć jakieś zrzeszenie jasnowidzów :)francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy