REKLAMA
REKLAMA

Hazard: Belgia zasłużyła na awans na Euro 2016

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Soccerway  |  11.10.2015 09:36
Ogromne powody do radości miał po swoim sobotnim meczu w reprezentacyjnej koszulce Eden Hazard, po tym, jak jego zespół zapewnił sobie awans na Euro 2016 po pokonaniu 4:1 Andory. Zawodnik na co dzień reprezentujący barwy Chelsea pod nieobecność Vincenta Kompany'ego był kapitanem Czerwonych Diabłów.

- Wywalczenie kwalifikacji na turniej mistrzowski zawsze jest miłym uczuciem - mówił w rozmowie z RTBF reprezentant Belgii.

- Po tym , co pokazaliśmy na boisku w pełni zasłużyliśmy na awans na Euro. W zasadzie poza pierwszymi dziesięcioma minutami gry dominowaliśmy na boisku - kontynuował Hazard.

Utalentowany belgijski zawodnik ujawnił, że po zakończeniu meczu kilku andorskich piłkarzy zwróciło się do niego z prośbą o wymianę koszulkami.

- Jeśli ktoś prosi mnie o wymianę koszulkami po meczu, to fajne uczucie. niestety nie miałem tyle tych koszulek, aby zamienić się każdym, co mnie o to prosił - powiedział 24-latek.

- Mimo tego, że Andora ma drużynę składającą się z amatorów, to mamy duży szacunek do tej drużyny - stwierdził urodzony w La Louvière zawodnik.

Odnotujmy, ż w trwających jeszcze eliminacjach do mistrzostw Europy we Francji piłkarz The Blues strzelił cztery.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Hazarrrd | 12.10.2015 21:13

Piękny rzut karny w wykonaniu Edena :D Mierzone podanie xd

didieryves11 | 15.10.2015 22:19

Na awans jak najbardziej, ale czy na pierwsze miejsce w rankingu...?



francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.07 16:40