Angers z trzema oczkami

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  28.01.2017 21:49
Gracze Angers wygrali na swoim terenie z zawodnikami Metz 2:1 (2:1). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Tait oraz Pepe.

Na pierwszą bramkę w tej sobotniej potyczce czekaliśmy do 25. minuty. Wtedy to golkipera przyjezdnych pokonał Tait.

Osiem minut potem podopieczni Hinschbergera wyrównali. Wówczas niefortunną interwencją popisał się Traore i mecz niejako rozpoczął się od nowa.

Kilkadziesiąt sekund później zawodnicy Angers znowu byli jednak na prowadzeniu po trafieniu Pepe. Sytuacja gości jeszcze bardziej pogorszyła się w 39. minucie, kiedy to czerwoną kartką został ukarany Cohade.

W 48. minucie gospodarze powinni podwyższyć swoje prowadzenie, ale Manceau i Santamaria nie zdołali wykorzystać swoich dobrych okazji.

W 60. minucie po raz kolejny na listę strzelców mógł „wpisać się” Santamaria, ale został w porę zablokowany. Sześć minut potem czerwoną kartką został ukarany Diagne i goście musieli sobie radzić w dziewięciu.

Ostatecznie wynik spotkania już się nie zmienił (choć w doliczonym czasie gry znakomitą okazję miał Dore) i zawodnicy Angers pokonali piłkarzy Metz 2:1.

Angers - Metz 2:1 (2:1)