ICC: Spurs lepsi od PSG

dodał: sobmar  |  źródło: goal.pl  |  23.07.2017 11:15
Tottenham Hotspur wygrał z Paris Saint Germain 4:2 w meczu turnieju International Champions Cup edycji północnoamerykańskiej. Ponad 30.000 widzów zgromadzonych na Camping World Stadium w Orlando obejrzało efektowne spotkanie, po którym Spurs zostali liderem tabeli.

Już w pierwszych 20 minutach padły trzy gole. W szóstej minucie po szybkiej akcji i podaniu Adriena Rabiota Edinson Cavani z bliska wpakował piłkę do siatki. Pięć minut później kapitalnym uderzeniem z niemal 30 metrów popisał się Christian Eriksen (fot) i było 1:1. Po kolejnych siedmiu minutach Kevin Trapp znowu wyciągał piłkę z siatki - po podaniu od jednego z obrońców nabił piłkę wprost na Erika Diera, a ta wpadła do siatki. PSG wyrównało jeszcze przed przerwą - z lewego skrzydła w pole karne wpadł Javier Pastore i wpakował w piłkę w okienko bramki Spurs.

Tuż po przerwie z boiska wyleciał bramkarz paryżan, który zagrał piłkę ręką poza polem karnym. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnich ośmiu minutach. Najpierw precyzyjnym uderzeniem z dystansu popisał się Toby Alderweireld, a potem Blaise Matuidi zagrał piłkę ręką w polu karnym, a Harry Kane wykorzystał jedenastkę, ustalając wynik meczu.

Paris Saint Germain - Tottenham Hotspur 2:4 (2:2)