Remis w Angers, Lewczuk nie grał

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  06.08.2017 18:51
W jednym z meczów tej kolejki Ligue 1 zawodnicy Angers zremisowali z graczami Bordeaux 2:2 (1:1). Igor Lewczuk przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Zawodnicy gospodarze objęli prowadzenie w jedenastej minucie tego niedzielnego spotkania. Wtedy to golkipera Żyrondystów pokonał Fulgini.

Piłkarze Angers nie cieszyli się jednak długo z tego korzystnego dla siebie rezultatu. Wszystko dlatego, że już 16 minut potem do wyrównania doprowadził Sankhare.

Osiem minut po zmianie stron podopieczni Gourvenneca wyszli na prowadzenie. Wówczas bramkarza gospodarzy pokonał Mendy i Żyrondyści byli bliżej zdobycia kompletu punktów.

W końcówce do wyrównania doprowadził jednak Guillaume i finalnie zawodnicy Angers zremisowali z Bordeaux 2:2.

Angers - Bordeaux 2:2 (1:1)
1:0 Fulgini 11'
1:1 Sankhare 27'