Triumfy Palace i Watfordu

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  25.11.2017 17:53

Roy Hodgson  |  fot. Getty Images

Zawodnicy Crystal Palace wygrali z graczami Stoke 2:1 (0:0). Tymczasem piłkarze Newcastle przegrali z Watfordem 0:3 (0:2).

Co działo się na obiekcie Orłów? Gracze gości objęli prowadzenie w 53. minucie tego spotkania, kiedy to gola zdobył Shaqiri.

Piłkarze Garncarzy nie cieszyli się jednak długo z tego korzystnego wyniku, ponieważ kilka minut potem do wyrównania doprowadził Loftus-Cheek.

To nie był jednak koniec emocji. Zawodnicy ekipy z Londynu zdobyli bowiem bramkę na wagę kompletu punktów w doliczonym czasie gry. Wtedy to Sakho pokonał golkipera The Potters i ustalił wynik tej sobotniej potyczki na 2:1 dla Crystal Palace.

Palace - Stoke 2:1 (0:0)
0:1 Shaqiri 53'
1:1 Loftus-Cheek 56'
2:1 Sakho 90+2'

Jak przebiegała potyczka na stadionie Newcastle? Gracze Watfordu już do przerwy prowadzili dwoma trafieniami. Na premierowe trafienie w tym meczu czekaliśmy do 19. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Hughes.

Piłkarze przyjezdnych podwyższyli w doliczonym czasie gry. Wówczas niefortunnie interweniował Yedlin i zanotował samobójcze trafienie.

W 63. minucie było już po meczu. Wtedy to golkipera Srok pokonał Gray i stało się jasne, że podopieczni Beniteza nie zdobędą w tym spotkaniu nawet jednego oczka.

Do końca potyczki wynik już nie uległ zmianie i gracze Watfordu zwyciężyli 3:0.

Newcastle - Watford 0:3 (0:2)
0:1 Hughes 19'
0:2 Yedlin 45+1' (sam.)