Spokojna wygrana PSG

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Francja.goal.pl  |  03.03.2018 18:56

Angel Di Maria  |  fot. Grzegorz Wajda

Paris Saint-Germain w sobotę zapisało na swoje konto kolejny komplet punktów. Podopieczni Unaia Emery'ego tym razem spokojnie 2:0 pokonali na wyjeździe Troyes.

Paryżanie byli murowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu i nie sprawili zawodu swoim kibicom, choć na objęcie prowadzenia kazali czekać im do drugiej połowy.

Dwie minuty po przerwie, po podaniu Juliana Draxlera, w sytuacji sam na sam z bramkarzem Troyes znalazł się Angel Di Maria i spokojnie skierował futbolówkę do siatki.

W 77. minucie PSG zdobyło drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Christopher Nkunku, który po dograniu Daniego Alvesa opanował piłkę w polu karnym i uderzeniem z siedmiu metrów pokonał bramkarza. Wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

ES Troyes - Paris Saint-Germain 0:2 (0:0)
0:1 Di Maria 47'
0:2 Nkunku 77'