Emocje w Troyes, wygrana Marsylii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Francja.goal.pl  |  15.04.2018 19:21

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Nie brakowało emocji w niedzielnym spotkaniu 33. kolejki Ligue 1 na Stade de l'Aube, gdzie miejscowe Troyes przegrało 2:3 z Olympique Marsylia.

Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w pierwszej minucie wyszli na prowadzenie. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Darbiona z lewego skrzydła, do futbolówki dopadł Grandsir i uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi Marsylii.

Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 11. minucie było 1:1. Po sprytnie rozegranym rzucie wolnym przez Payeta, do piłki w polu karnym dopadł N'Jie i precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku doprowadził do wyrównania. Wynik nie uległ już zmianie przed przerwą.

Troyes również drugą połowę rozpoczęło od mocnego uderzenia, w 48. minucie ponownie objęło prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Nivet, który dobił obroniony przez bramkarza Marsylii strzał jednego ze swoich kolegów.

Marsylia nie zamierzała się jednak poddawać i w ostatnim kwadransie odwróciło losy rywalizacji. Najpierw do wyrównania doprowadził Mitroglou, który wykorzystał podanie Payeta, a w 85. minucie zwycięskiego gola zdobył Thauvin, który strzałem z powietrza trafił do bramki po centrze Amaviego.

ESTAC Troyes - Olympique Marsylia 2:3 (1:1)

1:0 Grandsir 1'