REKLAMA
REKLAMA

Wzmocnienia Toulouse, Nimes, Reims i Caen

dodał: sobmar  |  źródło: GetFrenchFootballNews  |  29.06.2018 08:28
Wzmocnienia Toulouse, Nimes, Reims i Caen

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Cztery kluby Ligue 1 wzmocniły swoje składy w ostatnich dniach, a z kolei AS Saint-Etienne sprzedało swojego piłkarza do FC Porto. Był nim Saidy Janko, który kosztował Portugalczyków trzy miliony euro i podpisał z nimi czteroletni kontrakt.

Toulouse pozyskało z Dijon bramkarza Baptiste'a Reyneta, z którym podpisano czteroletnią umowę. 27-latek ma zastąpić Albana Lafonta, który niemal na pewno zostanie sprzedany tego lata.

Beniaminek Nimes zatrudnił z kolei dwóch piłkarzy. Na zasadzie wolnego transferu z Genoi pozyskany został obrońca Loick Landre, który związał się z nowym pracodawcą do 2020 roku. Z kolei z Angers wypożyczony został napastnik Baptiste Guillaume.

Także drugi zespół, który awansował z Ligue 2 Stade de Reims wzmocnił swój skład. Nowym piłkarzem Remois został Moussa Doumbia, który za darmo przeniósł się do Francji z rosyjskiego FC Rostów i podpisał czteroletni kontrakt.

Bez kwoty odstępnego do Caen trafił natomiast bramkarza Troyes Erwin Zelazny. Mający polskie korzenie zawodnik, który został pierwszym nabytkiem nowego trenera Fabiena Mercadala, podpisał trzyletnią umowę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco