REKLAMA
REKLAMA

Donnarumma za Areolę w PSG?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  19.07.2018 10:04
Donnarumma za Areolę w PSG?

Gianluigi Donnarumma  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Media donoszą, że w przypadku, gdy Alphonse Areola opuści Paris Saint-Germain, do klubu ze stolicy Francji mógłby udać się Gianluigi Donnarumma.

Zdaniem Sky Sport Italia, scenariusz ten jest całkiem możliwy. Agentem obu piłkarzy jest Mino Raiola. Planuje on wysłać Areolę do AS Romy, która szuka następcy dla Alissona.

Donnarumma w PSG zamiast w Romie?


Paryżanie zamierzaliby wówczas wzmocnić swoją bramkę Gianluigim Donnarummą. Utalentowany Włoch był bliski opuszczenia Milanu już latem zeszłego roku, ale wówczas działacze z Mediolanu postawili na swoim. Teraz, z powodu finansowego fair-play mają problemy i zostali wykluczeni z gry w europejskich pucharach. Sprzedaż Donnarummy znacząco podreparowałaby ich budżet.

W przypadku przenosin do PSG, młody bramkarz byłby klubowym kolegą Gianluigiego Buffona. Wcześniej Mino Raiola rozważał sprzedaż Donnarummy do Romy, ale temat ten upadł, gdyż rzymianie nie byliby w stanie spełnić oczekiwań finansowych tego bramkarza.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Outlander | 19.07.2018 10:57

Raiola zniszczy karierę młodemu bramkarzowi Milanu a taki to potencjał ogromny! Szkoda...

Gazza | 19.07.2018 11:35

Co zniszczy haha przepraszam bardzo? Co on nie ma własnego rozumu? Mu takie sytuacje odpowiadają także żaden z niego Maldini, Ani żaden wybitny bramkarz na ten moment.

Hype wybił na niego swego czasu i do tej pory za nim sie to ciągnie. Żaden z niego Maldini więc niech odejdzie jak najszybciej z Milanu za gruba kasę.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy