REKLAMA
REKLAMA

Mahrez dedykuje gola zmarłemu właścicielowi

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: BBC  |  30.10.2018 09:53
Mahrez dedykuje gola zmarłemu właścicielowi

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Riyad Mahrez zdobył zwycięskiego gola w poniedziałkowym meczu Tottenhamu z Manchesterem City. Piłkarz zadedykował to trafienie tragicznie zmarłemu właścicielowi Leicester City.

Vichai Srivaddhanaprabha stracił życie w ostatni weekend w wypadku helikoptera pod stadionem Lisów. Informację tę potwierdzono oficjalnie w niedzielę. Dzień później Manchester City grał w Londynie hit angielskiej Premier League.

Zwycięskiego gola dla The Citizens zdobył Mahrez, który w latach 2014 - 2018 był kluczową postacią Leicester City.

Mahrez byłym liderem Leicester


- Prezes był dla mnie kimś wyjątkowym i wiadomość o jego śmierci jest dla mnie niezmiernie trudna. Ciężko mi się z tym pogodzić. Spędziłem w jego klubie cztery i pół roku i mam wiele wspomnień z nim związanych - powiedział Mahrez.

- Vichai był dobrą osobą ze wspaniałym sercem. Jestem tym wszystkim wstrząśnięty i bardzo mi przykro z powodu śmierci wszystkich, którzy byli na pokładzie helikoptera. Łączę się w bólu z Leicester i poszkodowanymi - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

SCOUSER1892 | 30.10.2018 10:32

bardzo ładny gest Riyada, okazał szacunek i pamięć

Fulham | 31.10.2018 09:50

Ta... i tak go szanował, ze obrażał się i nie trenował kiedy prezes nie chciał go sprzedać, mimo ze Mahrez miał ważny kontrakt... typowy piłkarzyk bez honoru

ThePrimeSoul | 01.11.2018 11:07

@Fulham
Może i obrażał się, może i strzelał fochy i miał pretensje do wszystkich o wszystko, ale tak to już z ludźmi bywa, zwłaszcza jeśli mają duże ego, że mogą wzajemnie drzeć koty, ale jednak się szanować. Myślę, że Mahrez, choć personalnie nie musiał uwielbiać właściciela Leicester, i wielokrotnie prowadził z nim otwarty konflikt interesów, to jednak gościa na swój sposób szanował. Choćby dlatego, że ten miał jaja Mahrezowi odmówić i ogólnie był człowiekiem, który nie dał sobie w kaszę dmuchać.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
01.07 11:37
30.06 14:21