Remis w Marsylii

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Francja.goal.pl  |  30.03.2019 18:58

Mario Balotelli  |  fot. Getty Images

Gracze Marsylii zremisowali z Angers 2:2. Dwie bramki dla OM zdobył Balotelli. Dla gości dwukrotnie trafił zaś Mangani.

Jak wyglądało spotkanie na terenie OM? Piłkarze gospodarzy objęli prowadzenie już w czwartej minucie, kiedy to swoją sytuację pewnie wykorzystał Balotelli.

Gospodarze na tym nie poprzestawali. W 16. minucie na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Balotelli i zdobył swojego drugiego gola.

W 29. minucie goście mogli odpowiedzieć, ale swojej okazji nie wykorzystał Reine-Adelaide. Piłkarze Angers dopięli swego kilka minut potem. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Mangani.

W 76. minucie goście otrzymali kolejny rzut karny. Po raz drugi do piłki podszedł Mangani i znowu pokonał golkipera klubu z Marsylii.

W 79. minucie sytuacja gospodarzy stała się jeszcze gorsza, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Sarr.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie, chociaż w końcówce blisko był Thomas - jego próba zatrzymała się jednak na obramowaniu bramki OM.

Joker | 31.03.2019 01:24

To po tej kompromitacji można śmiało wreszcie wywalić Garcie, bo ten zespół pod jego wodzą się już zwija zamiast rozwijać, a powód jest bardzo dobry... Sezon właśnie został przegrany, szansę na LM są już tylko iluzoryczne, a więc czas zacząć budować zespół na przyszły sezon... Więc byłoby dobrze w miarę szybko znaleźć kogoś ogarniętego, aby do końca sezonu zrobił przegląd kadr, sprawdził kto się przyda a kto nie, i latem przebudować tę kadrę, bo prawda jest taka, że ten zespół w dużej mierze jest już wypalony...

Gazza | 31.03.2019 03:32

Jakiej LM? Bądźmy poważni, Marsylia w tym sezonie nie zasługuje by sie tam znaleźć. Niech Lyon i Lille grają, Ci pierwsi mogą wyjść z grupy przynajmniej, a Lille też może nie przyniesie wstydu.

W Marsylii po ostatnim finale LE za bardzo się rozleniwili. Czas wyrzucić dziadków, którzy nic nie grają. M.in nawet porzegnałbym Payeta czy Rolando. Ten pierwszy niech idzie do Chin i nie marnuje funduszy Marsylii, bo podobno tak kocha OM, ale nie był gotów obniżyć zarobkow.

Czas sprzedać Thauvina i wzmocnić się stopniowo piłkarzami z L1. Tylko kto będzie chciał tego gracza? Na ten moment nikt, bo dobra gra w L1 przeplata ze słabymi występami.

Oglądając dzisiejszy mecz widziałem standardową Marsylie, która myśli, ze mecz sam sie wygra.

MarseilleFan | 31.03.2019 20:32

Gazza
Widzę że frustracja pozycją Monaco rośnie. Joker napisał że OM ma znikome szanse na LM więc czego jeszcze nie rozumiesz? Skoro zawodnicy Marsylii po finale LE się rozleniwili to co można powiedzieć o piłkarzach Monaco po mistrzostwie Francji? :) mam nadzieje że Falcao z tej milości do klubu obniży swoją pensje... Jeśli chodzi o zarobki to komiczne jest płacenie takich kwot Strootmanowi który jest piłkarskim impotentem i w Romie powinni skakać z radości że pozbyli się tego drewna. Balotelli z taką pensją w Serie A byłby... 2. najlepiej zarabiającym piłkarzem ligi! Zaraz po Ronaldo! Tu zmiana trenera nie pomoże póki "na górze" rządzą debile nie mający pojęcia o realiach francuskiej piłki. I jeszcze jedno Gazza. Pisze się "pożegnałbym" :)