Remis w Marsylii

Mario Balotelli

Gracze Marsylii zremisowali z Angers 2:2. Dwie bramki dla OM zdobył Balotelli. Dla gości dwukrotnie trafił zaś Mangani.

Jak wyglądało spotkanie na terenie OM? Piłkarze gospodarzy objęli prowadzenie już w czwartej minucie, kiedy to swoją sytuację pewnie wykorzystał Balotelli.

Gospodarze na tym nie poprzestawali. W 16. minucie na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Balotelli i zdobył swojego drugiego gola.

W 29. minucie goście mogli odpowiedzieć, ale swojej okazji nie wykorzystał Reine-Adelaide. Piłkarze Angers dopięli swego kilka minut potem. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Mangani.

W 76. minucie goście otrzymali kolejny rzut karny. Po raz drugi do piłki podszedł Mangani i znowu pokonał golkipera klubu z Marsylii.

W 79. minucie sytuacja gospodarzy stała się jeszcze gorsza, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Sarr.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie, chociaż w końcówce blisko był Thomas – jego próba zatrzymała się jednak na obramowaniu bramki OM.

Marsylia – Angers 2:2 (2:1)

1:0  Balotelli 4′
2:0 Balotelli 16′
2:1 Mangani 36′ (k.)
2:2 Mangani 36′ (k.)