Copa America: Kolumbia i Argentyna grają dalej

Sergio Aguero

Gracze kadry Kataru przegrali z Argentyną 0:2. Z kolei Kolumbijczycy ograli Paragwaj 1:0. Bezpośredni awans uzyskali gracze z Kolumbii (komplet punktów) i Argentyny (cztery oczka). Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci Paragwaju (dwa punkty), którzy muszą jeszcze poczekać na końcowe rozstrzygnięcia w grupie C.

Jak wyglądał ten pierwszy mecz? Piłkarze z Argentyny objęli prowadzenie już w czwartej minucie. Wtedy to swoją sytuację wykorzystał Martinez.

Albicelestes podwyższyli dopiero w 82. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Aguero. Finalnie wynik już się nie zmienił i Argentyńczycy pokonali swoich rywali 2:0.

W drugiej konfrontacji do przerwy także zobaczyliśmy tylko jednego gola. Jego autorem był Kolumbijczyk Cuellar (w 31. minucie).

Po przerwie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Los Cafeteros skromnie zwyciężyli 1:0. Tym samym zanotowali komplet wiktorii w grupie.

Katar – Argentyna 0:2 (0:1)

0:1 Martinez 4′
0:2 Aguero 82′