REKLAMA
REKLAMA

Paratici: Dybala nie jest bliski odejścia

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  15.08.2019 10:18
Paratici: Dybala nie jest bliski odejścia

Paulo Dybala  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paulo Dybala nie jest bliski odejścia z Juventusu – poinformował dyrektor sportowy Starej Damy Fabio Paratici.

Mistrzowie Włoch są otwarci na sprzedać argentyńskiego napastnika podczas letniego okna transferowego, ale wcześniej chcieliby sprowadzić jego następcę.

Pozyskaniem 25-letniego zawodnika poważnie zainteresowani byli przedstawiciele Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur, ale ostatecznie żadnemu z tych klubów nie udało się sfinalizować transferu przed zamknięciem okna transferowego w Premier League.

- Rynek jest otwarty i jest zainteresowanie, ale sprzedaż nie jest bliska – powiedział Paratici. – Dybala jest zawodnikiem Juve, jest świetnym zawodnikiem. Jak już powiedziałem, na rynku transferowym toczą się rozmowy i negocjacje – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

FANTAZJA | 15.08.2019 13:49

Wszystkich sprzedadzą i zostaną ze starym Ronaldo, a jak on złapie kontuzje to ciekawe kto będzie grał w ataku. Bezsensowna polityka Juventusu.

HeiseSasaki | 15.08.2019 14:30

@ FANTAZJA
na pierwszy rzut oka wydaje się, że obsesja jaką stało się zwycięstwo w LM zabiła zdrowy rozsądek naszego prezesa a być może całego zarządu.

Outlander | 16.08.2019 10:10


Dalej będę twierdził że te wszystkie rewelacje dotyczące odejścia Dybali były wyssane z palca. Nikt z otoczenia JUVE nie mówił nic o transferze Argentyńczyka. Jakieś wymysł o dłuższym urlopie były a przecież wrócił normalnie jak miał, razem z Sandro (bo grali do końca COPA). Bajki o sprzedaży sprzedawały się jeszcze lepiej gdy Paratici poleciał do Manchesteru wymienić Cancelo na Danilo.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy