Rennes remisuje z Lille

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

W jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań 6. kolejki Ligue 1, Rennes zremisowało u siebie 1:1 z Lille. Z takiego rozstrzygnięcia zadowolona do końca nie jest żadna ze stron.

Kibice od początku meczu oglądali wyrównane spotkanie, ale w pierwszej połowie nie doczekali się bramek. Pierwsza padła zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Po płaskim dograniu Victora Osimhena z lewej strony boiska, do siatki z kilku metrów trafił Jonathan Ikone.

Rennes doprowadziło jednak do wyrównania w 68. minucie. Po dośrodkowaniu Raphinhy z prawego skrzydła, piłka spadła na głowę ustawionego przed bramką Adriena Hunou, który nie dał szans Maignanowi. Jak się później okazało wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Stade Rennes – Lille OSC 1:1 (0:0)