REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Ukraina i Rosja rywalami Polaków przed Euro 2020

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  02.12.2019 13:57
Oficjalnie: Ukraina i Rosja rywalami Polaków przed Euro 2020

Radość reprezentantów Rosji  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Znani są dwaj rywale reprezentacji Polski przed przyszłorocznymi mistrzostwami Europy, o czym poinformował na łamach jednego z portali społecznościowych sekretarz generalny PZPN-u Maciej Sawicki. Wbrew oczekiwaniom rywalem Biało-czerwonych nie będzie reprezentacja Anglii.

Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się 31 marca z Ukrainą, z kolei tuż przed startem Euro 2020 przeciwnikiem Biało-czerwonych będzie Rosja, a spotkanie to zaplanowane jest na 2 czerwca.Warto zaznaczyć, że w planach działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej było zorganizowanie meczu kontrolnego ze Szwecją. Niemniej w związku z tym, że los sprawił, że ekipa ze Skandynawii będzie rywalem reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy, to siłą rzeczy temat stał się nieaktualny.

Jak natomiast poinformował dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski bardzo możliwe, że kolejnym marcowym przeciwnikiem Bało-czerwonych przed startem mistrzostw Europy będzie Turcja.Odnotujmy również, że przed mistrzostwami Europy piłkarska reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do turnieju na zgrupowaniu w Opalenicy od (25 maja - 10 czerwca). Tym samym baza "Orłów Nawałki", którą był przed ostatnimi wielkimi turniejami Arłamów, tym razem została zmieniona.

Tymczasem w trakcie samych mistrzostw Europy Robert Lewandowski i spółka stacjonować będą w Dublinie. Dodajmy również, że lista z 23 zawodnikami, którzy będą brali udział w Euro 2020 musi zostać wysłana do UEFA do 2 czerwca do godziny 23:59.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
06.07 16:40