Tylko remis Marsylii w Metz

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Piłkarzom Olympique Marsylia nie udało się przedłużyć zwycięskiej passy. W sobotnim meczu 18. kolejki tylko zremisowała 1:1 na wyjeździe z FC Metz.

Po pierwszej połowie zanosiło się na sensację, bowiem na prowadzeniu byli gospodarze. Do bramki Marsylii w 40. minucie trafił Opa Nguette, który z kilku metrów świetnie wykorzystał dośrodkowanie Fabiena Centonze z prawej strony boiska.

Osiem minut po przerwie Metz miało doskonałą okazję do podwyższenia na prowadzenie, ale uderzenie Habiba Diallo z rzutu karnego wybronił Pele.

Z kolei w 70. minucie Marsylia doprowadziła do wyrównania. Po bardzo dobrym wycofaniu piłki przez Jordana Amaviego na środek pola karnego, bramkarzowi Metz strzałem z dwunastu metrów szans nie dał Nemanja Radonjić. Jak się później okazało była to ostatnia bramka tego spotkania.

FC Metz – Olympique Marsylia 1:1 (1:0)

1:0 Nguette 40′
1:1 Radonjić 70′