Lyon wygrał w Bordeaux

dodał: maaarcin  |  źródło: Francja.goal.pl  |  11.01.2020 19:22

Ligue 1

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
W pierwszym spotkaniu 20. kolejki Ligue 1, Olympique Lyon pokonał 2:1 na wyjeździe Girondins Bordeaux. Dla Żyrondystów to czwarta porażka z rzędu.

Spotkanie świetnie ułożyło się dla Żyrondystów, którzy w 15. minucie objęli prowadzenie. Po fatalnym błędzie Andersena do siatki trafił Jimmy Briand. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Pięć minut po przerwie Lyon doprowadził do wyrównania. Wówczas piłka wylądowała w siatce po rykoszecie od Youssoufa Sabaly'ego.

W 53. minucie Lyon był już na prowadzeniu. Po podaniu Corneta, sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Moussa Dembele.

Girondins Bordeaux – Olympique Lyon 1:2 (1:0)

1:0 Briand 15'
1:1 Sabaly (sam.) 50'
1:2 Dembele 53'