Dijon wygrywa z Lille!

dodał: maaarcin  |  źródło: Francja.goal.pl  |  12.01.2020 19:09

Ligue 1

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
W drugim niedzielnym spotkaniu 20. kolejki Ligue 1, FCO Dijon sprawiło niespodziankę i pokonało 1:0 wyżej notowane Lille.

Spotkanie fatalnie ułożyło się dla Dijon, które już od 21. minuty musiało grać w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Mendyl, który brutalnie faulował rywala. W pierwszej połowie goście nie zdołali wykorzystać liczebnej przewagi.

Tymczasem druga połowa rozpoczęła się od bramki dla gospodarzy. Po dalekim wyrzucie piłki z autu, Mama Balde zgrał piłkę do wbiegającego w pole karne Julio Tavaresa, który mając przed sobą tylko bramkarza pewnie trafił do siatki.

W 67. minucie siły obu zespołów się wyrównały, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Boubakary Soumare. Ostatecznie wynik nie uległ jednak zmianie.

FCO Dijon – Lille OSC 1:0 (1:0)1:0 Mendyl 21'