Nice na remis z Rennes

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

W pierwszym spotkaniu 21. kolejki Ligue 1, OGC Nice zremisowało u siebie 1:1 ze Stade Rennes. Z takiego rezultatu do końca zadowolona nie może być żadna z drużyn.

W pierwszej połowie meczu rozgrywanego na Allianz Riviera kibice nie obejrzeli ani jednego gola. Bramki padły dopiero po przerwie.

Dwie minuty po wznowieniu gry na prowadzenie wyszli gospodarze. Po płaskim dograniu Pierre’a Lees-Melou przed bramkę, do siatki z najbliższej odległości trafił Kasper Dolberg.

Gościom udało się doprowadzić do wyrównania w 81. minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka dość przypadkowo trafiła do Flaviena Tauta, który uderzeniem ze środka pola karnego nie dał szans bramkarzowi i zapewnił swojej drużynie cenny punkt.

OGC Nice – Stade Rennes 1:1 (0:0)

1:0 Dolberg 48′