REKLAMA
REKLAMA

Sprzedaż Gabriela Barbosy z Interu do Flamengo uzgodniona

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  28.01.2020 10:25
Sprzedaż Gabriela Barbosy z Interu do Flamengo uzgodniona

Kibice Interu  |  fot. SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
ESPN GloboEsporte i SportItalia podają, że Flamengo Rio de Janeiro uzgodniło z Interem Mediolan warunki transferu Gabriela "Gabigola" Barbosy. Przypomnijmy, że Brazylijczyk był do ekipy z Ameryki Południowej wypożyczony do końca grudnia minionego roku.

Flamengo cały czas wyrażało jednak zainteresowanie transferem definitywnym z udziałem napastnika. Ostatecznie udało się działaczom brazylijskiego klubu dojść do porozumienia ws. transakcji. Gabriel Barbosa ma kosztować 18 milionów euro Flamengo, a ponadto mediolańczycy zapewnili sobie 20 procent od następnego transferu z udziałem zawodnika.

Przypomnijmy, że "Gabigol" dołączył do Interu w 2016 roku, kosztując 29,5 miliona euro klub z Serie A. Brazylijczyk jednak nie zdołał przekonać do swojej osoby sztabu szkoleniowego Czarno-niebieskich. Tymczasem po powrocie do Brazylii piłkarz znów odzyskał radość z gry, wygrywając z Flamengo mistrzostwo ligi, a także triumfując w Copa Libertadores.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Outlander | 28.01.2020 11:03


11 mln w plecy jest... Trzeba żyć z nadzieją, że Gabigol pogra tak iż te 20% z kwoty transferowej będzie poważną sumą!

BOYSSAN | 28.01.2020 12:34

Outlander zgadza się. To jedna z dwóch wtop transferowych Suning , tzw grzechy pierworodne czyli Gabigol i Joao Mario.
Te dwa transfery już po pół roku były wpisane u księgowych jako strata. Spakować zapomnieć i działać z rozwaga jak ostatnie okno oraz obecne. Nie ma innej drogi

Ploretariusz | 28.01.2020 13:09

Srogo go oceniacie panowie. On zwyczajnie przychodząc do Europy myślał, że jest Neymarem i zaczął cwaniaczyć, co popsuło jego układy z Interem. Napastnik dobry, ale nie tak dobry jak Lautaro i dlatego Inter nie ma po co go dłużej trzymać.

DamianInter | 28.01.2020 13:50

Gościu był w 2ch klubach i miał chyba 5 trenerów - nie przekonał żadnego. Ciężko mi wierzyć w jego powrót do Europy, skoro po sezonie z tak znakomitymi liczbami nikt się o niego nie licytuje.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy