PSG ograło Kanarki

Angel Di Maria

Bez niespodzianki obeszło się we wtorkowej konfrontacji FC Nantes z Paris Saint-Germain. Kolejne zwycięstwo na swoje konto zapisali mistrzowie Francji, którzy zrobili kolejny krok w kierunku obrony tytułu.

W pierwszej połowie kibice obejrzeli tylko jednego gola. W 29. minucie dogranie Angela Di Marii z lewej strony pola karnego na bramkę zamienił Mauro Icardi.

W 57. minucie paryżanie podwyższyli na 2:0. Di Maria ponownie wystąpił w roli asystenta, tym razem bardzo dobrze dośrodkowując z rzutu rożnego. Piłka trafiła w polu karnym do Thilo Kehrera, który uderzeniem głową z pięciu metrów nie dał szans bramkarzowi.

Kilkanaście minut później Kanarki zdobyły kontaktowego gola po błędzie defensywy faworyzowanego przeciwnika. Piłkę na środku boiska przejął Moses Simon, wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie trafił do siatki. Był to jednak ostatni gol tego meczu.

FC Nantes – Paris Saint-Germain 1:2 (0:1)

0:1 Icardi 29′
0:2 Kehrer 57′