Wygrane Nice, Angers, Dijon, Metz i Reims

dodał: Kejar  |  źródło: Francja.goal.pl  |  07.03.2020 21:55

Kamil Glik  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Gracze Nice wygrali z Monaco 2:1. W innych meczach tej kolejki triumfowali też zawodnicy Angers, Dijon, Metz i Reims.

Co działo się na Allianz Rivera? Lepiej to spotkanie rozpoczęło się dla gości. Piłkarze Monaco objęli prowadzenie w 32. minucie po trafieniu Ben Yeddera. Ostatecznie jednak goście nie zdobyli w tym meczu ani jednego punktu. Po przerwie dwie bramki dla gospodarzy strzelił bowiem Dolberg.

Warto zauważyć, że goście od 86. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Joveticia. Glik rozegrał cały mecz dla przyjezdnych.

Na stadionie Angers gospodarze pokonali swoich rywali 2:0. Obie bramki padły po przerwie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Bobichon, a potem Thomas.

Piłkarze Metz pokonali Nimes 2:1. Trafienia dla triumfatorów zdobyli Nguette i Boye. Tymczasem zawodnicy Dijon poradzili sobie z klubem z Tuluzy. Dla gospodarzy trafiali Mendyl i Aguerd. Honorową bramkę dla gości zdobył natomiast Boisgard.

Emocji nie brakowało na Stade Auguste-Delaune. Goście mogli objąć prowadzenie w 29. minucie, ale rzutu karnego nie wykorzystał wtedy Mendy. Kilka minut potem zemściło się to na przyjezdnych. Bramkę dla gospodarzy zdobył bowiem Toure. Okazało się, że było to jedyne trafienie tego wieczora. Tym samym gospodarze pokonali swoich rywali 1:0.

MarseilleFan | 07.03.2020 22:22

Gazza tyle miałeś do powiedzenia o meczu Marsylii, że teraz chętnie posłuchamy co napiszesz o meczu Monaco :) Jovetic tą czerwoną kartką to pewnie pokazał, że nie jest cipką :D
Gdyby nie Ben Yedder to znowu była by strefa spadkowa bo chłopak ma większy wpływ na Monaco niż Payet i Mandanda na Marsylię.

Patio1950 | 07.03.2020 23:13

Monaco jak zwykle, po swojemu, frajersko stracone punkty. Czerwona kartka za okropny faul, obijanie obramowania bramki (tak jak ostatnio z Reims gdzie mieli 3 poprzeczki i skończyło się 1:1) i stracona bramka w samej końcówce. Ben Yedder klasa, zazdroszczę ASM tego zawodnika i mam nadzieje że jeśli nie Dembele, to on zostanie królem strzelców. Dolberg też bardzo ładnie, ma chłopak ten instynkt w polu karnym i dobre wykończenie. Nicea z ważną wygraną, ale sposób, w jak tracili piłki narażając się na kontry mógł spowodować ból oczu. Benitez i niedokładność Monaco bardzo pomogły.

Gazza | 07.03.2020 23:14

Szkoda straconej bramki, remis nie byłby też taki zły, ale cóż czerwona kartka dała impuls przeciwnikom. Słaby Ben Yedder mimo gola, mógł znacznie więcej dać z siebie zwłaszcza, że było kilka fajnych sytuacji, ale zabrakło zimnej krwi. Do pucharów nie ma co się pchać, dopóki obrony nie będzie nie ma co myśleć o wyższych lokatach. Miejmy nadzieję, że zarząd to widzi.

Golas
Widziałeś co się działo na trybunach w przerwie meczu? Nieźle chamstwo z tymi obrzucaniem ludzi bananami zwłaszcza, że sporo młodych ludzi było.

Gazza | 07.03.2020 23:18

Patio
Właśnie to boli najbardziej, bo Monaco marnuje masę sytuacji. Widać, że w ataku jest moc, ale właśnie Ben Yedder również mógłby wiele więcej dawać od siebie. Tej klasy zawodnik musi jeszcze więcej pomagać. Choć wiadomo, najlepszy zawodnik, ale ma jeszcze spore rezerwy. Monaco frajersko marnuje okazję, nie mówiąc już o słupach czy poprzeczkach praktycznie co mecz. Cały czas szwankuje mentalność. Obrona też by lepiej funkcjonowala gdyby nie ciągle roszady trenera, choć i to jestem wstanie zrozumieć.

Pomysł na grę jest i to widać gołym okiem, w ataku jest niesamowita moc, ale na tym się kończy. Brakuje trochę Slimaniego, ale on jednak też ma swoje humorki. Monaco często za bardzo chce, dlatego dużo tych czerwonych kartek. Zawodnicy widzą, że mają umiejętności, ale jak coś się nie udaje to idzie frustracja.

g0las | 08.03.2020 03:05

@Gazza - przerw nie oglądam, zazwyczaj wychodzę na fajkę wtedy, a tym razem na jednej się nie skończyło, bo oglądanie ASM w tym sezonie strasznie boli ;)