REKLAMA
REKLAMA

PSG ustaliło cenę za Neymara

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  15.03.2020 11:37
PSG ustaliło cenę za Neymara

Neymar  |  fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Plotki transferowe o powrocie Neymara do FC Barcelony pojawiały się jeszcze przed zawieszeniem rozgrywek w prawie całej Europie.

Ostatnio francuski dziennikarz Julien Laurens poinformował, że Paris Saint Germain chce otrzymać za Brazylijczyka 150 milionów euro.

Dokładnie taką kwotę musiałaby przelać Barcelona na konto paryżan, jeśli rzeczywiście chce powrotu Neymara na Camp Nou.

Według hiszpańskich mediów na transfer Neymara namawiają działaczy Barcelony Leo Messi oraz Luis Suarez.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

tifoso | 15.03.2020 12:58

Teraz wszyscy będą mieli kłopoty finansowe wiadome z jakiego powodu. Ceny za piłkarzy spadną, więc nikt Neymara nie kupi za takie pieniądze.

Ermac | 15.03.2020 13:40

Barca teraz to musi najpierw zająć się sobą, Abidal do zwolnienia raz, Bartomeu do dymisją dwa, transfery są na trzecim planie.

AberTrainer | 15.03.2020 14:28

*250 - cena dla Barcelony :)

TteamWand | 15.03.2020 14:58

Ermac
Nic takiego mieć miejsca nie będzie w przyszłym sezonie, nie ma na to szans..Wybory 2021.

Ermac | 15.03.2020 15:53

@TteamWand

Wiem kiedy są wybory.
Napisałem co trzeba zrobić, zacząć proces uzdrawiania sytuacji w klubie. Na Bartka podającego się do dymisji nie liczę, to się nie zdarzy. W tej sytuacji zwolnić go mogą tylko socios, przez wotum nieufności, wniosek podpisany przez 15%, potem 2/3 w głosowaniu. cala procedura dokładnie opisana tutaj Barca.com/78900-wotum-nieufnosci-w- barcelonie-jaka-jest-procedura-i-kt o-jest-uprawniony-do-glosowania.htm l (usunąć spacje)
Czy to możliwe? Nie wiem. Wszystko zależy od tego jak bardzo ta "afera hejterska", kolejne odcinki jeszcze przed nami,  zaszkodzi samemu Bartkowi. Na razie mieliśmy białe chusteczki, a to troszeczkę za mało. Brak trofeów w sezonie byłby bardziej pomocny, ostra krytyka kapitana pod adresem zarządu co mogłoby spowodować konflikt władz z piłkarzami też. Mówienie o tym, że jest to "dziwna sytuacja" nie wystarczy.
Bartoumeu i jego paczka nie tylko okazali się ekstremalnie niekompetentni, oni przede wszystkim skompromitowali się moralnie i kompromitują się dalej, bo zamiast zamiast przeprosić i odejść, palą głupa, że o niczym nie wiedzieli, świadomie niszcząc wizerunek klubu. Jeszcze Abidal, który uczestniczy w tym wszystkim, leci do Xaviego, legendy, ikony klubu, poważnego gościa i przyjaciela z zespołu, żeby namówić go do pracy, potem wraca i w wywiadzie opowiada jakieś kłamstwa, że żadnej oferty nie było, a on wpadł tylko na kawę i rogaliki, ŻE-NA-DA!

Threex | 16.03.2020 06:27

Generalnie patrząc na aktualny rynek to taka cena za niego to promocja i nie do końca jestem przekonany że taka właśnie by była. Chyba że PSG liczy że zgłosi się wielu i cena podrośnie droga negocjacji. Pytanie brzmi czy Ney chce wrócić do Barcelony :)francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
13.07 13:39