REKLAMA
REKLAMA

Barcelona nie sięgnie po Martineza i Neymara?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  18.03.2020 10:36
Barcelona nie sięgnie po Martineza i Neymara?

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Przedstawiciele Barcelony obawiają się, że następstwa wybuchu epidemii koronawirusa na całym świecie będą miały ogromne konsekwencje dla ich planów transferów, w tym sprowadzenia Neymara i Lautaro Martineza.

Praktycznie wszystkie europejskie ligi, w tym pięć najsilniejszych, zostało zawieszonych. We wtorek zapadły natomiast decyzje o przełożeniu Euro 2020 oraz meczów obecnej edycji Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Decyzja UEFA ma pomóc krajowym ligom w podjęciu decyzji o możliwym dokończeniu sezonu.

Jak informuje ESPN, Barcelona spodziewa się znacznego utraty dochodu z tego powodu, co stawia pod wielkim znakiem zapytania przeprowadzenie transferów w najbliższym czasie.

Celem Dumy Katalonii na letnie okno transferowe było sprowadzenie Lautaro Martineza oraz Neymara. Teraz możliwość dokonania tych transferów stanęła pod dużym znakiem zapytania.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Monochromatyczn | 18.03.2020 12:05

Może tak po prostu dewaluacja piłki nożnej? Milion euro zamiast setek milionów za usługi najlepszych na świecie piłkarzy, to chyba powinno być i tak sporo gdy ich przydatność dla społeczeństwa jest mniejsza nie tylko od lekarzy ale od kurierów i kasjerów, a główne kompetencje tych ludzi to leżenie w jacuzzi oraz gra na Playstation.

xxBANGxx | 18.03.2020 14:29

Coś w tym jest. :)

Ninja95Inter | 18.03.2020 14:50

No i pisałem już o tym że wybiorą jednego z tych 2 panów bo inaczej wątpię aby jeszcze przy obecnej sytuacji było ich stać. I sięgną po Neymara jest bardziej Popularniejszy Reklamowy zna Ligę jestem pewny że po Martineza wrócą później bo wątpię aby ten chłopak odszedł gdzieś indziej niż Barca.

TteamWand | 18.03.2020 17:31

"No i pisałem już o tym że wybiorą jednego z tych 2 panów"
I że niby ESPN który nie ma ŻADNYCH newsów prosto z Barcelony jest tego potwierdzeniem ?:)

log1c | 18.03.2020 17:55

Póki oni nie sprzedadzą Coutinho albo Dembele to ja nie widzę szansy żeby kupili chociaż jednego z nich :)

Mucha52 | 19.03.2020 05:11

Oglądam ESPN FC codziennie większość wiadomości pochodzących z tej stacji to czyste spekulacje mające na celu zwiększenie oglądalności. Oczywiście to może być prawda ze Martinez i Neymar ostatecznie nie trafią na Camp Nou.Osobiście z dziennikarzy pracujących dla ESPN specjalizujących się w piłce bardzo cenie opinie Sid Love który specjalizuje się w piłce Hiszpańskiej oraz Gabriel Marcotti człowiek który dużo wie o piłce włoskiej.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
10.08 22:22