REKLAMA
REKLAMA

L'Equipe: Spotkanie Lyon - Juve "meczem zero"

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: L'Equipe  |  04.04.2020 10:21
LEquipe: Spotkanie Lyon - Juve "meczem zero"

Puchar Ligi Mistrzów  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji zamieszczonych w piątek na łamach L'Equipe meczem, który mógł odegrać ważną rolę w rozprzestrzenianiu się koronawiurusa we Francji mogło być starcie Ligi Mistrzów z udziałem Olympique Lyon i Juventusu FC. Zdaniem jednego z emerytowanych lekarzy, który wypowiedział się na ten temat, potyczka z udziałem obu ekip nie powinna była być rozegrana.

L'Equipe nazwało starcie rozegrane na Groupama Stadium "meczem "zero": "Pierwsze spotkanie  1/8 finału Lig Mistrzów, które miało miejsce 26 lutego, z powodu napływu włoskich kibiców mogło sprzyjać rozprzestrzenianiu się COVID-19 w Rodanie" - czytamy w materiale.

Marcel Garrigou-Grandchamp, emerytowany lekarz, a teraz szef lokalnego związku, zgadza się z powyższą tezą, wskazując, że zespół taki jak Juventus ma kibiców nie tylko w Piemoncie, ale w całej Italii.

- To spotkanie nie powinno zostać rozegrane, bo przyciągnęło do Lyonu kibiców z całych Włoch, nie tylko z Piemontu, który nie stanowił obszaru zagrożonego - powiedział Garrigou-Grandchamp.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Juninho | 04.04.2020 21:28

Jak ja nie lubię takiego pier... Jakby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył. Teraz po fakcie każdy może się mądrzyć, równie dobrze ten lekarz mógłby powiedzieć, że konsumpcja nietoperzy przez Chińczyków była błędem.

kuba_psg | 05.04.2020 13:25

Wreszcie możemy się cieszyć, że żadna polska drużyna nie grała w LM :Pfrancja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy