REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimovic: Trzeba iść dalej i żyć swoim życiem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  25.04.2020 09:19
Ibrahimovic: Trzeba iść dalej i żyć swoim życiem

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Ciekawego wywiadu udzielił ostatnio Zlatan Ibrahimović, przekonując w rozmowie z Dplay Sweden, że dobrze trenuje mu się z zespołem Hammarby IF. Jednocześnie były reprezentant Szwecji zakomunikował, że wróci do Włoch, ale tylko wtedy, gdy zapadnie decyzja o powrocie drużyn do treningów.

- Oczywiście, że się martwię, cały czas otrzymuję wiele nowych wiadomości na temat rzeczy, które się wydarzyły i które się dzieją - rzekł napastnik AC Milanu cytowany przez Football Italia.

- Jednocześnie nie sądzę, abyśmy mogli wszystko zatrzymać. Trzeba iść dalej i żyć swoim życiem - kontynuował Ibrahimović.

- Mam na myśli również inne rzeczy, które mogą się zdarzyć, ale każdy musi wziąć na siebie odpowiedzialność i szanować sytuację - dodał 38-latek.

Napastnik ujawnił następnie, jak to jest trenować na boisku, gdy jego koledzy z Serie A utknęli w domu.

- Czuję się dobrze, jestem bardzo wdzięczny, że mogę mogę trenować z chłopakami, widząc, że wszystko stoi w w miejscu Europie, głównie we Włoszech, gdzie nie można trenować i zawodnicy muszą zostać w swoich domach, więc bardzo się cieszę, że tu jestem, mogąc poznać fantastycznych ludzi, którzy pracują w klubie, a także zawodników - powiedział Ibrahimović.

- Cieszę się bardzo, że mam taką możliwość. Wszystko jest tutaj świetne. Nie trenuję co prawda na naturalnej trawie, a na sztucznej nawierzchni, ale dzięki temu tempo jest naprawdę wysokie - mówił Szwed.

- W związku z tym, że wielu zawodników w drużynie jest bardzo młodych, widać, że są głodni gry, chcąc osiągnąć wyższy poziom, co skutkuje tym, że chcą się wykazać - kontynuował piłkarz.

Umowa 38-latka z Milanem wygasa z końcem sezonu. W mediach pojawiały się głosy, że "Ibra" może kontynuować swoją karierę w Szwecji po sezonie 2019/2020. Sam zainteresowany zabrał głos w tej kwestii.

- Nie wiem, co się stanie. Trudno mi mówić o przyszłości, bo dzieje się wiele. Nikt nie wiedział, że nagle pojawi się koronawirus i wywróci życie do góry nogami - rzekł były zawodnik La Galaxy.

- Zobaczymy, co się stanie. W tej chwili nie myślę o tym, ponieważ mam kontrakt z Mediolanem - zaznaczył Ibrahimovic.

- Chcę grać tak długo, jak będzie to możliwe. Czy będę grać w Allsvenskan? Nie wiem. Zawsze mówiłem, że nie będę tam grał, ale mówiłem także o innych rzeczach, które się zmieniły, więc zobaczymy, co się stanie - uzupełnił Szwed.

- Sam nie wiem, kiedy wrócę do Mediolanu. Jak tylko dowiemy się, kiedy możemy rozpocząć treningi, udam się Włoch, chcąc też trenować z Milanem. Na razie wiem jednak, że powrót nie ma sensu - przekonywał piłkarz.

- Wszyscy trenują w domach, publikując na swoich kontach w mediach społecznościowych, że robią pompki i przysiady. W moim odczuciu lepiej jest być teraz w Szwecji, gdzie mogę trenować z całą drużyną - rzekł urodzony w Malmo zawodnik.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

MarkosSalInas | 25.04.2020 14:03

Kto to?  Emerytowany piłkarski przegryw grający w jakimś włoskim średniaku :D

Calcio99 | 25.04.2020 20:18

Jak to jest przegryw to jak ciebie nazwać patałachu?

Milanista1899 | 26.04.2020 01:09

markos idiotas tak możesz go nazywaćfrancja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy