REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimovic gotowy na powrót do Mediolanu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  05.05.2020 09:42
Ibrahimovic gotowy na powrót do Mediolanu

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Zlatan Ibrahimović jest gotowy na to, aby wrócić do Mediolanu, mimo że będzie musiał spędzić 14 dni na kwarantannie po swoim powrocie do Włoch. La Gazzetta dello Sport podkreśla, że 38-latek, gdyby to zależało tylko od niego, wolałby na razie zostać w Szwecji.

Przypomnijmy, że doświadczony szwedzki napastnik już wcześniej wyrażał gotowość powrotu do miasta mody, "Ibra" nie ukrywał jednak, że chciał też poznać datę wznowienia rozgrywek piłkarskich w Serie A. Chociaż na dzisiaj ten termin nie jest znany, to piłkarz i tak jest gotowy wrócić na Półwysep Apeniński.

Pewne jest natomiast, że Ibrahimovic tuż po powrocie do Włoch musiałby przejść niezbędne badania lekarskie, a następnie czeka go 14-dniowa kwarantanna, która dotyczy każdego zawodnika, który przebywał za granicą.

Dodajmy, że wciąż niepewna jest przyszłość byłego reprezentanta Szwecji, który ma umowę z AC Milanem tylko do końca czerwca. Ibrahimovic od momentu, gdy wrócił do ekipy ze stolicy Lombardii zdobył cztery bramki w 10 spotkaniach, notując też jedna asystę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

renegat | 05.05.2020 10:02

dobrze, ze jeszcze tylko 12 kolejek.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy