REKLAMA
REKLAMA

Cavani: Nie chcę, aby piłka rzuciła mnie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  14.05.2020 16:24
Cavani: Nie chcę, aby piłka rzuciła mnie

Edinson Cavani  |  fot. Foto Olimpik

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Napastnik Paris Saint-Germain Edinson Cavani nadal nie wie, jaka będzie jego najbliższa przyszłość. Reprezentant Urugwaju jest otwarty na wszystkie opcje, nie wykluczając możliwości pozostania na dłużej we francuskim zespole.

- Moja kariera potrwa jeszcze kilka lat, tu czy gdzie indziej, nie wiem - powiedział Cavani, którego kontrakt z Paris Saint-Germain wygasa z końcem czerwca.

- Dużo rozmawiam o tym z moim zespołem. Zawsze mówiłem, że wolałbym raczej, abym to ja rzucił piłkę, niż piłka rzuciła mnie. Naprawdę chciałbym skończyć z przeświadczeniem, że dałem z siebie wszystko. Chciałbym dojść do punktu, w którym powiedziałbym: "chłopaki, to jest punkt, w którym muszę to zakończyć" - kontynuował urugwajski napastnik.

- Nie chcę, żeby doszło do meczu, w którym nie byłbym w stanie dać z siebie wszystkiego. Nadejdzie dzień, w którym oczywiste będzie, że to ten czas, aby zająć się czymś innym - dodał Cavani.

33-letni napastnik do Paris Saint-Germain trafił w lipcu 2013 roku z Napoli. Od tamtej pory rozegrał w barwach francuskiego klubu 301 spotkań, zdobywając 200 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco