REKLAMA
REKLAMA

30 zawodników rozstanie się latem z Monaco?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  22.05.2020 22:00
30 zawodników rozstanie się latem z Monaco?

Radosław Majecki  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AS Monaco latem pożegna 30 zawodników? To bardzo realny scenariusz. Klub z Księstwa co prawda ma w Ligue 1 trzeci co do wielkości budżet. W każdym razie, mając na uwadze ewentualne powroty różnych piłkarzy do Monaco, to latem kadra francuskiego teamu może liczyć 60 zawodników!

Monaco może być zatem zmuszone do masowej wyprzedaży w trakcie najbliższej sesji transferowej, chcąc odciążyć swoją listę płac. Warto zaznaczyć zawodnikiem przedstawiciela francuskiej ekstraklasy jest Radosław Majecki, który obecnie jest na wypożyczeniu w Legii Warszawa.

Masowe rozstania latem w klubie Polaka?


Les Echos twierdzi, że decydenci Monaco już analizują, jak ma wyglądać kadra drużyny na sezon 2020/2021, więc wkrótce powinno zostać podejmowane pierwsze decyzje w tej sprawie. Niepewni swojej przyszłości mogą być między innymi Tiemoue Bakayoko, czy Islam Slimani.

Każdy z wymienionych wyżej zawodników był wypożyczony do Monaco z opcją transferu definitywnego. Pandemia koronawirusa możliwe, że jednak pokrzyżuje plany francuskiego klubu związane z pozyskaniem obu piłkarzy stałe.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy