REKLAMA
REKLAMA

Icardi od dzisiaj na stałe ma zostać piłkarzem PSG

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  31.05.2020 10:44
Icardi od dzisiaj na stałe ma zostać piłkarzem PSG

Paris Saint-Germain

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Gianluca Di Marzio informuje, że dzisiaj ma oficjalnie ogłoszony transfer definitywny Mauro Icardiego z Interu Mediolan do Paris Saint-Germain. Suma transakcji ma wynieść 58 milionów euro. Ponadto w kontrakcie zawodnika ma zostać wpisana tzw. "klauzula antywłoska".

Znany włoski dziennikarz Sky Sport Italia donosi, że sternicy aktualnych mistrzów Ligue 1 zapłacą z góry 50 milionó za argentyńskiego napastnika. Z kolei osiem milionów euro ma być wypłacone w formie bonusów, z czego połowa tej sumy ma być łatwa do wypracowania.

Saga transferowa dobiega końca


Umowa między przedstawicielem francuskiej ekstraklasy a Czarno-niebieskimi zakłada też, że PSG będzie musiało zapłacić dodatkowe 15 milionów euro, jeśli Icardi zostałby sprzedany do innego klubu Serie A w trakcie najbliższych 12 miesięcy.

Przypomnijmy, że zainteresowania 26-latkiem nie ukrywali w ostatnich miesiącach decydenci Juventusu FC i SSC Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Lukaku9 | 31.05.2020 11:02

No czyli w przyszłym roku w Lipcu będzie piłkarzem Juve

dostojnyfarmata | 31.05.2020 11:06

Może tak może nie. Za rok Juve może mieć już jakąś nową "9" i stracić zainteresowanie Mauro. Alternatywnie PSG nie będzie go chciało oddać z sensowną kasę a ich raczej kryzys przesadnie nie dotknie i nie zmusi do sprzedaży.

BOYSSAN | 31.05.2020 13:01

Lukaku9

Psg to nie As Roma , maja kupiona dobra 9-ke na lata i niby dlaczego mieliby tracić czas i ogrywać zawodnika dla Juve:) śmieszą mnie tego typu rozkminy jakby paryzanie byli satelickim klubem turynczykow. Szansa na gre Mauro w Juve za 2 lub więcej lat jeśli Icar utrzyma formę jak najbardziej są ale taka operacja będzie kosztowała Juve dużo kasy.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy