REKLAMA
REKLAMA

Media: Lazio z poważnym osłabieniem przez restartem Serie A

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  04.06.2020 15:42
Media: Lazio z poważnym osłabieniem przez restartem Serie A

Sergej Milinkovic-Savic  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Po powrocie piłkarzy włoskich klubów do treningów najwięcej obaw było związanych z tym, że po długiej przerwie od normalnych zajęć fizycznych, piłkarze mogą notować kontuzje. Informowaliśmy już dzisiaj, że urazu mięśniowego doznał Gonzalo Higuain. Tymczasem kontuzji kolana prawdopodobnie nabawił się Sergej Milinkovic-Savic z SS Lazio.

Niepokojące wieści dla kibiców ekipy z Wiecznego Miasta pojawiły się na łamach TuttoMercatoWeb. Popularny włoski serwis piłkarski podaje, że Serb nie był w stanie ukończyć dzisiejszego treningu z powodu kłopotów z kolanem. Dokładna diagnoza na temat stanu zdrowia piłkarza ma zostać podana po przebytych przez zawodnika badaniach.

CalcioMercato.com sugeruje natomiast, że Milinkovic-Savic może nie być zdolny do gry na starcie z Atalantą BC, które jest zaplanowane na 24 czerwca. Byłoby to duże osłabienie dla drużyny, która wciąż ma szanse na scudetto. Dodajmy, że Lazio traci tylko jeden punkt do pierwszego w zestawieniu Juventusu FC.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lukaku9 | 04.06.2020 17:26

Bardzo jestem ciekawy która drużyna z top3 będzie lepiej przygotowana na granie co 3 dni.
Forza Inter

BOYSSAN | 04.06.2020 19:44

Ta , która ma najszersza kadrę.

dostojnyfarmata | 04.06.2020 20:24

Nawet najszersza kadra nie pomoże jeśli się zapasła przez ten czas. Zakładam że Ronaldo ćwiczył i diety pilnował ale nie każdy ma taką higienę pracy. Zobaczymy pewnie po 2-3 kolejkach czy ktoś nagle nie wypadnie z wyścigu albo nie dołączy do niego.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy