REKLAMA
REKLAMA

Monaco zaoferuje 40 mln euro za reprezentanta Hiszpanii?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  04.06.2020 19:07
Monaco zaoferuje 40 mln euro za reprezentanta Hiszpanii?

AS Monaco

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
AS Monaco planuje podjąć kolejną próbę sprowadzenia do siebie obrońcy Realu Sociedad Diego Llorente. Klub, w którym trenerem jest Robert Moreno, jest gotowy zapłacić za 26-letniego obrońcę 40 milionów euro - informuje AS.

Zawodnik na celowniku Monaco znajduje się od dłuższego czasu. Klub z księstwa pierwszą próbuję sprowadzenia Llorente do siebie podjął w ostatnim dniu styczniowego okna transferowego. Wówczas oferował Realowi Sociedad 25 milionów euro, ale propozycja ta została odrzucona przez baskijski klub.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie do siedziby zespołu z San Sebastian trafi kolejna oferta Monaco, tym razem opiewająca na 40 milionów euro. To tylko o 10 milionów euro mniej od kwoty odstępnego zawartej w kontrakcie Llorente z Realem Sociedad.

Diego Llorente jest wychowankiem Realu Madryt, z którego do Realu Sociedad trafił latem 2017 roku. Wcześniej występował również na wypożyczeniach w Rayo Vallaceno i Maladze.

Środkowy obrońca trakcie dotychczasowej kariery rozegrał 127 spotkań na boiskach La Liga, zdobywając w nich siedem bramek. Na swoim oknie ma również pięć występów w reprezentacji Hiszpanii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco