REKLAMA
REKLAMA

PSG wyłoży 60 mln euro za Milinkovicia-Savicia?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Le10sport  |  06.06.2020 11:39
PSG wyłoży 60 mln euro za Milinkovicia-Savicia?

Sergej Milinkovic-Savic  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Paris Saint-Germain wciąż stara się pozyskać Sergeja Milinkovicia-Savicia z SS Lazio. Najnowsze doniesienia Le10Sport wskazują, że klub ze stolicy Francji jest gotowy wyłożyć 60 milionów euro na transfer z udziałem Serba. Oczekiwania działaczy ekipy z Wiecznego Miasta jednak nieco większe.

Spekuluje się, że rzymianie mają nadzieję, że uda im się sprzedać Milinkovicia-Savicia za 80-85 milionów euro. To co prawda suma i tak mniejsza, niż pierwotne założenie, które oscylowało w granicach 100 milionów euro. W każdym razie suma jest i tak duża, mając na uwadze aktualnie realia w związku z koronapauzą.

Pewne jest to, że o ile z Interem Mediolan w sprawie finalizacji transakcji z udziałem Mauro Icardiego paryżanie porozumieli się stosunkowo szybko, to z prezydentem Claudio Lotito rozmowy mogą być trudniejsze. Powszechnie wiadomo, że sternik Orłów uchodzi za niezwykle trudnego negocjatora.

Środkowy pomocnik rzymian w tym sezonie wystąpił łącznie w 31 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i siedem asyst. Obecny kontrakt 15-krotnego reprezentanta Serbii obowiązuje z Lazio do 2024 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lukaku9 | 06.06.2020 22:44

Haha myślą że wszyscy im promocje będą robićfrancja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
01.07 11:37