REKLAMA
REKLAMA

Media: PSG dogadało się z Milinkoviciem-Saviciem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Le10sport  |  07.06.2020 23:52
Media: PSG dogadało się z Milinkoviciem-Saviciem

Sergej Milinkovic-Savic  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sergej Milinkovic-Savic według informacji Le10Sport porozumiał się z Paris Saint-Germain w sprawie transferu. Aby transakcja mogła dojść do skutku, to kompromis muszą jeszcze zawrzeć sternicy SS Lazio i mistrzów Francji.

Powszechnie wiadomo, że dyrektor sportowy PSG w osobie Leonardo uznał serbskiego pomocnika za główny cel transferowy stołecznego klubu na zbliżającą się sesję transferową. Brazylijczyk zatem cały czas intensywnie pracuje nad tym, aby transakcja mogła zostać sfinalizowana.

Paryżanie są podobno do tego stopnia zdecydowani na to, aby pozyskać zawodnika, że są gotowi zaoferować mu zarobki na poziomie siedmiu milionów euro rocznie (6,2 miliony funtów). Dla porównania w szeregach klubu z Wiecznego Miasta zawodnik może liczyć na apanaże w wysokości 2,5 miliona euro rocznie.

Warto jednak podkreślić, że negocjacje w sprawie sumy odstępnego są dla przedstawicieli Ligue 1 o wiele trudniejsze, niż te z samym zawodnikiem. PSG było gotowe zaproponować 60 milionów euro za piłkarza. Tymczasem rzymianie liczą na zysk w postaci 80 milionów euro.

Dodajmy, że Milinkovic-Savic ma kontrakt ważny z Lazio do końca czerwca 2024 roku. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił w 31 meczach, notując w nich pięć trafień i siedem asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Walkalone | 08.06.2020 07:02

ManCity powinien uczyć się od PSG jak ślizgać się po wytycznych FFP, tak aby nie być ukaranym.

BOYSSAN | 08.06.2020 09:26

Lazio nie będzie w stanie utrzymać Siergieja. Może nie teraz , ale przyszly sezon będzie ostatnim dla SMS w Rzymie.

ola | 08.06.2020 11:17

Taki zawodnik przydałby się w Juve zamiast takich Rabiotów czy Ramseyów.

xxBANGxx | 08.06.2020 13:50

Moim zdaniem odejście do Ligue 1 to będzie krok wstecz. SMS powinien grać w najlepszych ligach, bo ma do tego predyspozycje, a nie w tej drugiej lidze w Europie. Proszę mnie źle nie zrozumieć, PSG to obecnie czołowy klub na świecie, ale ich piłkarze tracą na tym, że grają akurat we Francji, dlatego choćby taki Verratti nie jest tak bardzo doceniany na świecie jak powinien być, bo gra w nieco gorszej lidze. Sumując, PSG to fajny ruch jeśli chodzi o trofea, ale jeśli chodzi o prestiż i samą ligę... już nie do końca.

A tak poza tym, SMS to zaj****ty grajek. Szanuję.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy