REKLAMA
REKLAMA

Modrić: Mbappe musi odejść z PSG

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  15.06.2020 11:51
Modrić: Mbappe musi odejść z PSG

Kylian Mbappe  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik Realu Madryt Luka Modrić uważa, że Kylian Mbappe może w przyszłości być zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na świecie. Chorwat doradza jednak Francuzowi opuszczenie Paris Saint-Germain w celu wykorzystania swojego potencjału.

Mbappe jest związany z Paris Saint-Germain umową do czerwca 2022 roku. Władze francuskiego klubu chętnie by ją przedłużyły, ale utalentowany napastnik prawdopodobnie będzie szukał innej opcji dla siebie. Francuz od dłuższego czasu był łączony między innymi z transferem do Realu Madryt, ale w chwili obecnej na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowe klubu z Parc des Princes.

Modrić nie ma jednak wątpliwości, że Mbappe, aby zostać następcą takich zawodników jak Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi, musi opuścić PSG oraz Ligue 1.

- Mbappe ma wszystko, aby zdominować piłkarską scenę, ale myślę, że aby dokonać skoku jakościowego, musi przenieść się do ligi, w której jego drużyna nie będzie tak łatwo wygrywała - powiedział pomocnik Realu Madryt w wywiadzie udzielonym La Gazzetta dello Sport.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

DMFJtoJestTo | 15.06.2020 19:40

PSG wyrasta teraz na lepszą drużynę niż Real i tam nie trzeba dużo aby zaczeli wygrywać w LM.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy