REKLAMA
REKLAMA

Osimhen wkrótce zasili szeregi Napoli?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  30.06.2020 17:42
Osimhen wkrótce zasili szeregi Napoli?

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że wkrótce nowym napastnikiem SSC Napoli może zostać Victor Osimhen. Wygląda na to, że broniący obecnie barw Lille OSC zawodnik w szeregach teamu z Kampanii będzie miał zastąpić Arkadiusza Milika.

21-latek niebawem jest już na Półwyspie Apenińskim, gdzie będzie finalizował swój transfer. Przed zawodnikiem i jego agentem rozmowy na temat warunków indywidualnych i ewentualne testy medyczne.

Osimhen w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 38 spotkaniach, w których zdobył 18 bramek. Warto zaznaczyć, że Napoli chciało dwóch piłkarzy przedstawiciela Ligue 1. Kłopot w tym, że Gabriel nie jest przekonany do przeprowadzki do Napoli.

Tajemnicą Poliszynela jest, że Osimhen też nie chce wiązać swojej przyszłości z klubem z Kampanii. Decydenci Lille naciskają jednak na zawodnika, aby ten nie stwarzał kłopotów na tej płaszczyźnie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

MarseilleFan | 30.06.2020 18:47

Świetny piłkarz. Jak patrzę na jego grę to widzę Samuela Eto'o. Cena duża, ale myślę, że Napoli i tak na tym dużo zyska.

Luczywo | 30.06.2020 18:49

Znaczy sie, ze zawodnik jest sila wypychany, a to innego kierunku nie ma czy co? Trudno uwierzyc.

Fan_Tulipan | 30.06.2020 18:57

Źródłem newsa jak podaje autor nie jest Sky Sport Italia tylko football-italia.net ... To duża różnica. Strasznie się to czyta, handel ludźmi?

BOYSSAN | 30.06.2020 19:47

@luczywo

a Arthur Melo :)

dalmare | 30.06.2020 20:00

News: "...Tajemnicą Poliszynela jest, że Osimhen też nie chce wiązać swojej przyszłości z klubem z Kampanii. Decydenci Lille naciskają jednak na zawodnika..."-
-  Dzwonią tylko w którym kościele... (jak poprzednio o rzekomym domaganiu się przez CR zmiany pozycji podczas gdy domaga się jej  n i e zmieniania).
W rzeczywistości Osimhen jest w tej chwili w Neapolu, lotem z Nicei wraz z żoną i agentem, zaproszony przez klub dla pokazania mu zaplecza treningowego oraz piękna miasta i dla osobistego przekonania do wyboru klubu przez podejmujących go dsGiuntoli, Prezydenta i Gattuso.
W tej chwili postawa gracza jest taka że powstrzymuje się przed wyborem mając na uwadze kuszenie przez kluby PL. Jednak skorzystał z zaproszenia.
Jego wypad do Neapolu rozzłościł Lille tracące jednocześnie drugiego z napastników: Loic Remy związał się właśnie ze zbrojącym się Benevento na zasadzie wolnego transferu.
Info o Osimhen (wraz z video przyjazdu do klubu):
goal.com/it/notizie/chi-e-osimhen -talento-del-lille-stuzzica-napoli/ 1iq9tb2fiojou1py6nsw6uibho

xxBANGxx | 30.06.2020 20:15

Neapol to zaj****te miasto (byłem, widziałem), a sam klub jest zdecydowanie większy niż Lille, dlatego ten news jest trochę nie na miejscu, bo nie sądzę aby Osimhen miał się dwa razy zastanawiać. Napoli zyska mocnego napastnika na lata, a sam Nigeryjczyk skorzysta na tym mocno. Serie A to zdecydowanie mocniejsza liga od Ligue 1. Kończąc ten mój wywód - cieszy mnie niezmiernie, że kluby z Italii wzmacniają się konkretnymi piłkarzami. Przyszły sezon powinien być smakowity. :)

dalmare | 30.06.2020 20:59

"...nie sądzę aby Osimhen miał się dwa razy zastanawiać..."-
-  Właśnie się dwa razy zastanawia, chodzi o kluby angielskie. Napoli spieszy się przed zakończeniem gier w PL. Przylot do Neapolu to tylko wizyta.

xxBANGxx | 30.06.2020 21:05

Ja tu wspominam o Lille i Napoli, a nie o klubach z UK, więc wybór jest oczywisty. Zresztą z tego newsa da się wyczytać tyle, że Lille KAŻE mu iść do Neapolu, heh. Moim zdaniem coś wisi w powietrzu i Osimhen ostatecznie wybierze właśnie Napoli.

ibanez | 02.07.2020 10:39

Nie chca isc do biedakow.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy