REKLAMA
REKLAMA

Leonardo: Lyon powinien zająć się sobą

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  08.07.2020 18:46
Leonardo: Lyon powinien zająć się sobą

Neymar  |  fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Leonardo wezwał przedstawicieli Olympique Lyon do zaprzestania mówienia o klubie z Parc des Princes. To konsekwencja słów jego odpowiednika w Lyonie Juninho, który stwierdził, że Neymar dołączył do PSG tylko z powodu pieniędzy.

28-letni Brazylijczyk trafił do Paris Saint-Germain w 2017 roku za rekordową kwotę 222 milionów euro i trzykrotnie zdobył z zespołem mistrzostwo Francji. W ubiegłym roku Neymar był również łączony z powrotem do Barcelony, do czego ostatecznie nie doszło.

Juninho w wypowiedzi udzielonej Guardianowi stwierdził, że Neymar przeszedł do PSG tylko z powodu pieniędzy i powinien okazać klubowi więcej szacunku. Na jego słowa zareagował dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Leonardo.

- Nie rozumiem, dlaczego Aulas tak dużo mówi o PSG, a Juninho teraz rozmawia o PSG i Neymarze. Lepiej, aby rozmawiali o swoim klubie - powiedział Leonardo. - My nie rozmawiamy o sytuacji Lyonu, a ja proszę Lyon, aby nie rozmawiał o naszych zawodnikach i o naszym klubie - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Poro6niec | 08.07.2020 22:09

no ale co, skłamał? i co to za jakies autorytarne ciągotki? zakazać mówienia o konkurencyjnym klubie? Leonardo to chyba chciał po prostu zaznaczyć swoją obecność, wszak do niczego się w PSG nie nadajefrancja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy